Educația 2020. Tehnologie. Pedagogie. Oameni.

Gala Edumanager.ro 2019
București, Hotel Ramada Parc, Sala TerraJoi, 21 noiembrie 2019, ora 13.30
Au confirmat participarea
  • Nicoleta ALECSANDRESCU, Director, Scoala Gimnaziala Nr. 2 Picior de Munte
  • Nicolae Cosmin APOLZAN, Profesor, Colegiul Economic “Dionisie Pop Martian” Alba Iulia
  • Cristina BIRJAC, Director, Scoala Postliceala Sanitara Zalau
  • Antoaneta-Georgina BOLCHIS, Inspector Scolar pentru Activitati Extrascolare, Inspectoratul Scolar Judetean Maramures
  • Maria BULARCA, Director, Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Intorsura Buzaului
  • Laura BURCUS, Profesor, Colegiul National “Octav Onicescu” Bucuresti
  • Maria BUTA, Director, Gradinita cu PP nr 3 Brasov
  • Gheorghe, CAZAN, Director Executiv, Hofag Engineering
  • Liliana Daniela CHIVULESCU, Profesor, Scoala Gimnaziala Nr. 2 Picior de Munte
  • Adriana CINTA, Inspector Scolar pentru Proiecte Educationale, Inspectoratul Scolar Judetean Maramures
  • Adina CONSTANTIN, Coordonator proiecte europene, Colegiul Economic “Delta Dunarii” Tulcea
  • Elena Daniela COSTICA, Director, Scoala Gimnaziala “Dan Berindei” Rosiori de Vede
  • Mihnea COSTOIU, Rector, Universitatea Politehnica din Bucuresti
  • Maria CRETANU, Profesor economist, Colegiul Tehnic „Iuliu Maniu” Simleul Silvaniei
  • Iulian CRISTACHE, Presedinte, Federatia Nationala a Asociatiilor de Parinti – Invatamant Preuniversitar
  • Marina Luiza CRISTEA, Coordonator Comunicare, Manager de proiect, Scoala Metropolitana A.R.C. Bucuresti
  • Mirela Nicoleta DINESCU, Director, Scoala Superioara Comerciala “Nicolae Kretzulescu” Bucuresti
  • Simon EDITH, Profesor, Liceul Economic „Berde Áron” Sf. Gheorghe
  • Camelia GAVRILA, Vicepresedinte, Camera Deputatilor – Comisia pentru invatamant, stiinta, tineret si sport
  • Daniela GHEORGHESCU, Director, Liceul Tehnologic ”Virgil Madgearu” Rosiorii de Vede
  • Marcela GRATIANU, Director, Colegiul National “Octav Onicescu” Bucuresti
  • Sorin Florin HAIDUC, Director, Colegiul National “Preparandia-Dimitrie Tichindeal” Arad
  • Bianca HOISAN, Director adjunct, Liceul Tehnologic “Alexandru Domsa” Alba Iulia
  • Gelu HOMNER, Director, Colegiul Tehnic Auto ”Traian Vuia” Galati
  • Hilda IACOB, Director, Colegiul de Muzica ”Sigismund Toduta” Cluj-Napoca
  • Ion IUGA, Director, Palatul Copiilor Baia Mare
  • Nicolae LAZIN, Director, Scoala postliceala sanitara “Carol Davila” Baia Mare
  • Livia MANEA, Director, Liceul Teoretic ”Mihai Ionescu” Bucuresti
  • Silvia MARES, Director, Colegiul National “Constantin Cantacuzino” Targoviste
  • Camelia MOCANU, Director adjunct, Colegiul Economic ”Delta Dunarii” Tulcea
  • Carmen NASTASE, Decan, Universitatea “Stefan cel Mare” Suceava
  • Magdalena Gabriela NECHIFOR, Director, Liceul Teoretic Filadelfia Suceava
  • Constantina NEGOITA, Director, Scoala Postliceala Sanitara “Ana Aslan” Focsani
  • Dorel PARASCHIV, Prorector, Academia de Studii Economice Bucuresti
  • Anisor PARVU, Director, Colegiul Economic “Emanuil Gojdu” Hunedoara
  • Merima PETROVICI, Director, Unitatea de Implementare a Proiectelor Finantate din Fonduri Structurale
  • Camelia-Mirela PETRUT, Director, Liceul Teoretic „O.C.Taslauanu” Toplita
  • Vasile POP, Director, Colegiul Tehnic “George Baritiu” Baia Mare
  • Mihai-Cosmin POP, Inspector Scolar General Adjunct, Inspectoratul Scolar Judetean Maramures
  • Dumitru POPA, Presedinte Senat, Universitatea “Apollonia” din Iasi
  • Ioana Delia POPOVIC, Director Adjunct, Scoala Gimnaziala ”Lucian Blaga” Baia Mare
  • Gabriela PRELIPCEAN, Prorector, Universitatea “Stefan cel Mare” Suceava
  • Roxana-Andreea RADU, Profesor discipline economice, Colegiul Tehnologic ”Grigore Cerchez” Bucuresti
  • Laurentiu RECE, Prorector, Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti
  • Marcel Emil SAS ADASCALITII, Director, Colegiul National “Octavian Goga” Marghita
  • Carmen Cristina SERBANESCU, Profesor, Scoala Superioara Comerciala Nicolae Kretzulescu Bucuresti
  • Carmen SINC, Director, Liceul Tehnologic “Alexandru Domsa” Alba Iulia
  • Mariana SPALATELU, Director, Colegiul Economic” Francesco Saverio Nitti” Timisoara
  • Vasilica STAN, Profesor Universitar Doctor, Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti
  • Elena STANESCU, Director, Scoala Postliceala Sanitara “Carol Davila” Suceava
  • Gina STAVARACHE, Director, Scoala Gimnaziala „Zaharia Stancu” Rosiorii de Vede
  • Maria STEFANIE, Inspector Scolar General, Inspectoratul Scolar Judetean Hunedoara
  • Ana-Maria SZOKE, Director, Liceul Economic „Berde Áron” Sf. Gheorghe
  • Petrisor Laurentiu TUCA, Presedinte, ANOSR – Alianta Nationala a Organizatiilor Studentesti din Romania
  • Magdalena ULEIA, Profesor coordonator proiect, Liceul Teoretic “Iancu C. Vissarion” Titu
  • Marin VLADA, Assoc. Prof. Ph.D., Universitatea din Bucuresti